Klientide arvamused

Riiuliga väga rahul. Klienditeenindus kohati jätab soovida - tarnimisega mindi üle tähtaja, aga toode kui selline on fantastiline ja oma segmendis unikaalne. Julgen soovitada.

Silver Vesi 


Super töö, palju tänu!


Mihkel Raud


Suurepärased riiulid. Kasutajasõbralik koduleht. Ladus suhtlus. Soovitan kõigile, kellele raamatud enam ära ei mahu.

Igor Rõtov


Sain oma kaks väga ilusat riiulit täna kätte ja need on veel palju ilusamad kui fotodel :-)   Aitäh!

Ülle 


Raamatuid täis riiul on kindel tulemüür tulvavate murede vastu. Ja Lennarti riiul, lihtne, ilus, funktsionaalne, puhas puit, sobib igale raamatule, aga ka filmi DVD-le või BD-le (blue rayle). Olen järele proovinud.   Tänuga,

Jaan Ruus


Aitähh, Lennarti Raamaturiiul! Tellisin Teilt riiuli, panin selle üles ja nüüd muudkui vaatan ja imetlen... Olen üliväga rahul!  Edu Teile!

Katrin 


Suured tänud kiire tellimuse täitmise eest - riiulid on väga uhked! 
Mait

 


Lennartid on võrratud ja pole veel tuppa sisenenud ühtki külalist, kes ei ütleks oo, kui priimad riiulid.

 

Ilona  


Tahtsin veelkord tänada ilusa riiuli eest. Riiul on tõesti kena ja korralikult ja kvaliteetselt valmistatud. Igati oma hinda väärt!   Aitäh, 

Tiit


Aitäh imelise riiuli eest, me oleme väga väga rahul!

Liis 


Mul on kodus lihtsalt ülivõrdes riiul! Ilus, funktsionaalne, täpselt mulle sobivate mõõtude järgi tehtud, mahutab uskumatult palju. Ei jõua end ära kiita selle eest, et juhtusin täitsa kogemata sellel lingil klikkima ning samuti ei jõua ära kiita neid, kes selle riiuli mulle tegid!!! Suur-suur aitäh!

Iris-Rea 


Veelkord suure tänud riiuli eest! Kõige parem uudis on see, et riiulile jäi veel ruumi ja ma võin jälle raamatupoodi minna!

Katrin 


CD/DVD riiul

Kvaliteet on muidugi hoopis midagi muud, kui mingil Jyski mööblil (mis loomuliku kasutamise käigus lihtsalt aastaga laiali laguneb), sellekohta pole nagu midagi paha öelda. Täitsa Super Lux. Värvitoon nagu läks kah täpselt kõlarite jms. ilusti kokku ;)Ehk siis kui ühe lausega kokku võtta, olen asjaga väga rahul...

Edgar


Tellisin Lennarti riiuli umbes aasta tagasi. Olen ise rahul ja kõik külalised, kes on käinud, on ka kiitnud :) Hea on veel asja juures see, et riiuli saab tellida ka viimistlemata, st ise lakkida-peitsida ja seega vastavalt oma maitsele kujundada. Paindlikest mõõtmetest pole mõtet rääkidagi :)

Mare